Знайдіть ймовірність того що в записі взятого навмання двоцифрового числа є цифра 0


Ответы на вопрос

Отвечает Тепсуркаев Саламбек.
Всього двоцифрових чисел в якому є цифра 0 : 9
Всього можливих варіантів: 99

Шукана ймовірність: P=9/99=1/11