На вокзалі 5800 осіб. із них 675 - проводжаючі, від'іжджаючих на 2537 чоловік більше, а решта -

зустрічаючі. скільки зустрічаючих на вокзалі?

Ответы на вопрос

Отвечает Yaks Yak.
2537+675=3212 (вiд'iжджаючих)
5800-675-3212=1913 зустрiчающих