У литньому табори видпочивало 85 дитей у першу змину,у другу змину на 15 дитей бильше,ниж у першу.а

в третю на 20 дитей менше,ниж у другу змину..скильки дитей видпочило в табори

Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Ренат.
1 зм - 85 д.,
2 зм - ?, на 15 більше ніж 1 зм.,
3 зм. - ?, на 20 д. меньше ніж 2 зм.,

1) 85 + 15 = 100 д. - 2 зміна,
2) 100 - 20 = 80 д. - 3 зміна,
3) 85 + 100 + 80 = 265 д.,

відповідь: всього відпочивало 265 дітей