Спростіть вираз і знайдіть його значення-0,6x-1.2x+3.2x-5.6x якщо x=3.5


Ответы на вопрос

Отвечает Шуляков Антон.

-0,6x-1,2x+3,2x-5,6x=-4,2x
якщо x=3,5 то,
-4,2x=-4,2*3,5=-14,7