З кожних 100кг свіжих фруктів виходить 18кг сушених . скільки кілограмів сушених фруктів одержимо з

900кг свіжих.

Ответы на вопрос

Отвечает Музаев Самандар.

900/100*18=162 кг.............

Отвечает Ковалёв Владислав.

со 100 = 18

с 900 = х

900*18/100= 162 кг сушеных

 

или 900:100 =9 в бевять раз больше

18*9= 162 кг сушеных