Хлопчик упіймав 5 окунів,а дівчинка - на 2 окуня менше.Скільки окунів упіймала дівчинка?Скільки

упімали разом хлопчик і дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Беленцов Сергей.

1) 5-2=3 окуня — упіймала дівчинка
2) 5+3=8 окунів — спіймали хлопчик і дівчинка разом 

Отвечает Лимонов Игорь.

5-2=3 девочка

5+3=8 мальчик и девочка