Сума двох чисел більша від одного доданка на 20 а від другого -на 34


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Максим.

1) 34+20=54

54 більше одного доданка на 20: 54-34=20
54 більше другого доданка на 34: 50-20=34