Коротку умову задачі спочатку перед рішенням ДОПОМОЖІТЬ КОРОТКО ЗАПИСАТИ УМОВУ ЗАДАЧІ Купили 8

однакових блокнотів по 3 грн. і одну ручку за 7 грн.На скільки більше заплатили за всі блокноти ,ніж за ручку

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзыкаева София.

8 блокнотів по 3 грн
1 ручка за 7 грн
На ?
більше

1) 8 * 3 = 24 грн (за блокноти)
2) 1 * 7 = 7 грн (за ручку)
3) 24 - 7 = 17 грн

Відповідь: на 17 грн більше заплатили за всі блокноти, ніж за ручку.