Площя квадрата доривнюе площі прямокутніка зі сторонами 60 мм і 24 см чому доривнюе сторона

рівньостороннього трикутника периметер якого вдвийчи мєнші від периметраа квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Петрусь Олександр.
Sпрям=a*b, S=6*24=144, Sпр=Sкв,
Sкв=144cм², a=√144, a=12см. Ркв=4*а, Ркв=4*12=48
РΔ=3*с (с-сторона правильного Δ).
по условию: РΔ=(1/2)Ркв. РΔ=24см. 
с=24:3=8
ответ: сторона правильного Δ равна 8см