Үй суретте көрсетілгендей 4 бөлмеден тұрады жəне оның биіктігі 3 м.Үйдің əр бөлмесінің көлемін

есептеп тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Svezhentsova Ira.
№1  V  = 5*4*3 = 60 м³;  №2 V  = 4*4*3 = 48м³;    
№3  V = 5*4*3 60м³;  №4  V = 4*4*3 = 48м³