Записати рівняння лінійної функції, якщо відомо, що точки А(-1;1) та В(2;5) належать її графіку


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
Y=k*x+b, A(-1;1) => y=1, x=-1
y=k*x+b, B(2;5) => y=5, x=2
 \left\{{{1=-1*k+b}\atop{5=2*k+b}}\right. =\ \textgreater \  \left \{ {{-k+b=1}\atop{2k+b=5}}\right. =\ \textgreater \    \left \{ {{b= \frac{7}{3} }\atop {k=\frac{4}{3} }} \right.
y= \frac{4}{3} *x+ \frac{7}{3}