Жұмысшылар 3 күнде ені 10м көпірдің 360 метрін жасап бітірді. Олар 8 күнде ені 12 м көпірдің қандай

ұзындығы жасап бітіреді? 6 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Ильичев Вадим.
3/360=1/х
3х= 360
х=360÷3=120 бір күнде
8 ×120= 960 сегіз күнде