Сума трьох дробів дорівнює 2. Два з цих дробів дорівнюють 12/19 та 17/19. Знайдіть невідомий дріб.

Даю 50 баллов. Спасибо.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.
12/19+17/19+х = 2
29/19+х = 38/19
х = 38/19 - 29/19
х = 9/19