Велосипедист їхав 2 години зі швидкістю а км/год, а потім 3 год зі швидкістю b км/год. Яку відстань

проїхав велосипедист за весь цей час?( a=18, b= 25).

Ответы на вопрос

Отвечает Лузан Никита.
1)18×2=36;2)25×3=75;3)36+75=111.
Отвечает Цыпленок Анна.
2•18+3•25=101 це вся відстань