. За три дні з вулиці Павлівської вивезли 18 машин снігу, з вулиці Гоголівської — на 3 машини

більше, а з вулиці Артема — на 5 машин більше, ніж Павлівської і Гоголівської разом. Скільки машин снігу вивезли з вулиці Артема? Яка вулиця найдовша? Чому?

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.
1)18+3=21(м.)-Павліська та Гоголівська
2)21+5=26(м)
Відповідь:26 машин снігу вивезли з вулиці Артема. Вулиця Артема найдовша, бо з неї вивезли найбільше сміття