Помогите решить задачу двумя способами: 2 клас без умножения,пожалуйста. У супермаркеті вранці

працювало 8кас. О 10 год ранку відкрили ще 13 кас,а по обіді - ще 11 кас.Скільки ка працювало у другій половині дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербинин Данил.
1. 1)8+13=21-работали утром
    2)21+11=32-всего
2. 8+13+11=32