Як знайти периметр різностороннього трикутника якщо: довжина дорівнює 35мм а ширина дорівнює 15мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Альхимович Катька.
P = 2 * (35+15) = 2 * 50 = 100 мм = 10 см = 1 дм - это P - Периметр