Помогите ооочень надо!!! Через 6 рокив вик батька буде видноситься до вику сина як 11:5 .Скильки

рокив кожному з них зараз ,якщо два роки тому батько був утричи старший вид сина.

Ответы на вопрос

Отвечает Дуркина Вероника.
Нехай два роки тому синові було х років тоді батькові 3х,зараз синові х+2,батькові - 3х+2,через 6 років синові буде х+2+6=х+8,батькові -  3х+2+6=3х+8, складаємо рівняння
(3х+8):(х+8)=11:5
(3х+8)*5=(х+8)*11
15х+40=11х+88
15х-11х=88-40
4х=48
х=12 років було сину два роки тому,а зараз 12+2=14 років
12*3=36 років було батькові два роки тому,а зараз батькові 36+2=38 років.
(через 6 років сину буде 20 років,а батькові 44 роки    44/20=11/5)