У банці було 4 огірки і 6 помідорів.до столу подали 3 штуки овочів.скільки овочів залишилось?


Ответы на вопрос

Отвечает Дейкин Илья.
РЕШЕНИЕ
1)  4+6 = 10 - всего овощей.
2) 10 - 3 = 7 - осталось
ОТВЕТ: 7 штук
Отвечает Меркурьева Анастасия.
1)4+6=10(овочів) всього
2)10-3=7(овочiв)
Ответ: Всього залишилося 7 овочів