Периметри прямокутників і квадрата рівні. Сторона квадрата дорівнює 7см. Чому дорівнює ширина

прямокутника , якщо його довжина виражаеться найбільшим одноцифровим числом сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Гордейко Яна.
Р квадрата = 4а ( оскільки всі сторони однакові)
а=7 см
Р = 4*7=28 см
 Р квад.= Р прям.

найбільше одноцифрове число = 9
значить, довжина = 9
(28 - 2*9)/2= (28-18)/2=10/2 = 5 см

Відповідь : 5 см