Автобус проїхав 320 км за години. скільки км пройде швидкісний потяг за 4 год, якщо щогодини він

долає на 70 км більше ніж автобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Нейрон Султан.
1) 320:4=80 (км)
2) 80+70=150 (км)
Ответ: 150 км