З одного селища в одному напрямі одночасно виїхали два мотоциклісти.Один з них рухався зі швидкістю

65 км/год.,а другий - 72 км/год.Яка буде відстань між ними через 5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Завгородня Марина.
За 5 годин перший мотоцикліст проїде 65*5=325 км, а другий 72*5=360 км.
Отже відстань між ними буде 360-325=35 км
Відповідь: 35 км