Відстань від однієї станції до другої поїд проїжджає за 6 год, рухаючись зі швидкістю 30 км/год. За

який час подолає автомобіль половину цього шляху, коли рухатиметься зі швидкістю 45 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Семён.
6*30=180км поїзд проїхав за 6 год
180/2=90км половина відстані
90/45=2год подолає автомобіль половину цього шляху,коли рухатиметься зі швидкістю  45км/год