Із 156 жовтих, 234 білих і 390 червоних троянд склалибукети. Яку найбільшу кількість букетів можна

скласти, щобу всіх букетах троянд кожного було порівну і всі трояндибуло використано?

Ответы на вопрос

Отвечает Мещалкина Настя.
Нужно найти наибольший общий делитель.
156=2\cdot78=2\cdot2\cdot39=2\cdot2\cdot3\cdot13=2^2\cdot3\cdot13\\234=2\cdot117=2\cdot3\cdot39=2\cdot3\cdot3\cdot13=2\cdot3^2\cdot13\\390=2\cdot195=2\cdot5\cdot39=2\cdot5\cdot3\cdot13\\H.O.D.(156;234;390)=2\cdot3\cdot13=78