В урні 5 білих та 3 чорні кульки. навмання взято одну за одною 2 кульки. яка імовірність того що

обидві вони білі? ПОМОГИТЕ, НУЖНО РЕШЕНИЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Вика.
В урні всього 5 + 3 = 8 кульок. Ймоврність, що перша біла 5 / 8. Ймовірність, що друга біла 4 / 7. Перемноживши ймовірності маємо 5 /14 або 35.71%
Отвечает Акатаева Айым.
По т.множення ймовірності
P(бб)=5\(5+7)*(5-1)\(5+7-1)=(5*4)\(12*11))=5\33
Відповідь:5\33