Квітки кульбаби розкриваються о 5 год 35 хв закриваються о 14 год 25 хв. скільки часу ці квіти

перебувають у розкритому стані? 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.
14:25 - 05:35 =
(меняем 1 час на 60 минут) =(14-1):(25+60) =13:85
13:85 - 05:35 = (13-5) час (85-35) мин = 8 час 50 мин - ОТВЕТ