У першій бочці було 40,3 л квасу. Коли у неї перелили до другої бочки 15,4 л, то в ній залишилось

на 5 л більше квасу, ніж стало у другій. Скільки літрів квасу було у другій бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаршин Влад.
 (40,3 -15,4) - (х+15,4) = 5     
х = 40,3 -30,8-5 = 4,5 л
Отвечает Кузьмин Дмитрий.
40,3 + 15,4 - 5 = Х - 15,4
52,7 + 15,4 = Х
Х = 68,1 ( л )
Ответ 68,1 л