Довжина огорожі ігрового майданчика,що має форму прямокутника, дорівнюює 32 м, Довжина майданчика

дорівнює 9 м, Знайди його ширину,

Ответы на вопрос

Отвечает Маргус Илья.
1) 9*2=18(м)- сума двох довжин огорожі;
2) 32-18=14(м)- дві ширини огорожі;
3) 14:2=7(м) - ширина огорожі майданчика.
Можна написати вираз:
(32-9*2):2=7(м)
Відповідь. Ширина майданчика 7м.