Один оператор набирає на компютері за день 25 сторінок тексту,а іншій 20сторінок.Скильки сторінок

наберуть обидва оператори за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.
1 варiант 
1) 25+20=45 (Ст.) - 1 и 2 оп. наб. за 1 д. 
2)45*2=105 ( ст.) - 1 и 2 оп. наб. за 2 д. 
Ответ: 105 сторiнок оба оператора наберуть за 2 тижня .
  
2 варiнт 
1)25*2=65
2)20*2=40
3)65+40=105
Отвечает Мельников Кирилл.
90 страниц. 25+25=50. 20+20=40. 50+40=90