Задача. у 3 вазах 27квіток . у другій вазі квіток у 5 разів більше ніж у першій а в третій у 3 рази

більше ніж у першій. скільки квіток у кожній вазі

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхова Ольга.
1)27*5=135(кв.) - во второй вазе. 
2)27*3=81(кв.)-в третьей вазе. 
3)135-81=54(кв)
Відповідь:у кожній вазі 54 квітки.
Отвечает DELETED.
Нехай х - квітки у першій вазы, тоді 5х - квітки у другій вазі, 3х - квітки у третій вазі. Складай рівняння 1 ваза + 2 ваза+ 3 ваза = 27 і вирішуй.