Розвязання задачі 2 клас у магазин за день продали 28кг морквипетрушки на 4 кг менше, а цибулі -

стільки скільки моркви і петрушки разом. Скільки кг циибулі продали за день у магазині

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.
28-4=24 (кг) петрушки
28+24=52 (кг) цибулі

Відповідь: за день у магазині продали 52кг цибулі