З однієї квітки одночасно в протилежні боки полетіли два метелики. Через 0,08 год. між ними було

4,4 км. Швидкість польоту одного метелика дорівнює 28,8 км/год. Яка швидкість польоту другого метелика?

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Николай.
4,4:0,08=55 (км/ч) скорость удаления или сумма скоростей
55-28,8=26,2 (км/ч)
Ответ: скорость другой бабочки 26,2 км/ч