два хлопчика стоять один до одного на видстани 60крокив яка видстань буде миж ними якщо кожний

зробить назустрич один одному 25 крокив

Ответы на вопрос

Отвечает Маркитан София.
25+25=50 - два хлопчики пройшли
60-50=10 - буде відстань між ними