Одна сторона трикутника більша вдвічі більше,а третя на 5 см менша від другої.Обчисліть сторони

трикутника,якщо його периметр дорівнює 85см

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Нехай х - довжина першої сторони,тоді

х+3,5 - довжина другої сторони

2,х+2,8 - довжина третьої сторони

Маємо рівняння :

3,х+х+3,5+х+2,8=27,

3х+6,3=27, 

3х=27-6,3,

3х=20,7, 

х=20,7/3, 

х=6,9, 6,9+3,5=10,4,  6,9+2,8=9,7,  6,9+10,4+9,7=27

10,4 - довжина першої сторони 

9,7 - довжина другої сторони

27  - довжина третьої сторони

Відповідь: 10,4 см,    9,7 см,     27см.

 

Поблагодарите, пожалуйста

 

 

 

Отвечает Журавель Иван.

нехай х-довжина1сторони,тоді х+3,5-довжина2,х+2,8-довжина3,х+х+3,5+х+2,8=27,3х+6,3=27,  3х=27-6,3, 3х=20,7,  х=20,7/3,  х=6,9, 6,9+3,5=10,4,  6,9+2,8=9,7,  6,9+10,4+9,7=27