Скорость вертолёта в 6 раз больше скорости машины . Вертолёт пролетел за 2ч на 510км больше ,чем

машина проехала за это же время .Найди скорость вертолёта и скорость машины

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.
Швидкість машини приймаємо за х тоді швидкістьвертольота  буде 6х рухалися вони 2 години відомо що вертоліт пролетів на 510  км більше то складаємо рівняння  6х*2-х*2=510
12х-2х=510
10х=510
х=510:10
х=51 км/год швидкість машини
51*6= 306 км/год швидкість вертольота
перевірка 51*2=102км шлях проїхала машина за 2год
306*2=612км  шлях вертольотаза 2год
612-102= 510