Мəндері сəйкесінше 11 ге және 17ге тең болатындай бір таңбалы екі санының қосындыларын жаз.

жаз.қосындының мəні мен қосылғыштың айырмасын жаз. олардың мəндерін тап

Ответы на вопрос

Отвечает Чермошенцев Егор.
1)6+5=11. 2)8+9=17 3)11-5=6 4)17-9=8
Отвечает Бойко Ксения.
6+5=11. 8+9=17 11-5=6 17-9=8