Знайти суму коренів рівняння:(2x-3)*(4x-9)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.
8x^2-12x-18x+27=0
8x^2-30x+27=0
D=900-4*27*8=6
x= 12+6/16=18/16=9/8
x=12-6/18=1/3