Ширина прямокутника 8 см, а довжина - у 4 рази більша. Чому дорівнює площа прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Александр.
8+4=12(см)- довжина.
8×12=96(см)- площа прямокутника.