Першого дня у магазин завезли 340 кг овочів,другого дня 150, гк менше ніж паершого а третоьго на

240 більше ніж другого.Скількикг овочів завезли за всі три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Гаус Лена.
340-150=190 кг другого дня
190+240=430 кг третього дня
340+190+430=960 кг за три дня
Отвечает Данилова Карина.
1) Во 2-ой день
340 - 150 = 190 ( кг )
2) В 3-ий день
190 + 240 = 430 ( кг )
3) всего за 3 дня
340 + 190 + 430 = 960 ( кг )
Ответ 960 кг