Ціна товару спочатку знизилася на 20%,а потім нова ціна підвищилася на 20%.Чис став товар дешевше

або дорожче від початкової його ціни

Ответы на вопрос

Отвечает Аширбек Нариман.
Товар став дешевший : 100(100%)-20(20%)=80; 80(100%)-16(20%)=64; 100(перша ціна)>64(нова ціна)
Отвечает Оверин Слава.
Ціна така сама наприклад: 100-20=80
80+20=100 біля чисел можеш написати відсотки