Чаривни дерева ростуть у чаривному саду.На кожному дереви росте або 6груш та 3яблука,або 8 груш та

4яблука.Загалом на чаривни деревах е 25 яблук.Скильки грушок на чаривни деревах в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Аліна.
6/3=2
8/4=2
25*2=50 груш