Знайди значення виразу 13-а. якщо а дорівнює 4.5.10 в+5. якщо в дорівнює 7.8.10


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.
13-4=9
13-5=8
13-10=3
b+5
7+5=12
8+5=13
10+5=15