25 м дроту розрізали на шматки по 3 м. Скільки вийшло таких шматків? Скільки метрів дроту

залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Лунев Иван.
1)25/3=8,33(м)
2)3*8=24(м)
3)25-24=1(м)
Відповідь:таких шматків вийшло 8;залишився 1 метр дроту.