Різниця двох чисел дорівнює 10, Одне з них у 6 разів більше за інше,Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Федосенко Максим.
Менше число х
більше число 6х
різниця 10
складемо рівняння
6х-х=10
5х=10
х=10:5
х=2 менше число
2*6=12 більше число
==================
2 спосіб
=============
6-1=5 частин різниця між числами
10:5=2 припадає на одну частину і тому таким буде менше число
2*6=12 більше число