Журнал ,,Джміль" передплатили у першому класі 18 учнів,у другому - в 2 рази більше,ніж у першому,а

в третьому - на 26 учнів менше,ніж упершому і другому класах разом. Скільки учнів третього класу передплатили журнал?

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Наташа.
1 ) 18 *2=36 (уч) в 2 класі
2 )18 +36=54(уч)разом 1 і 2 клас
3) 54 - 26 = 28 (уч) в 3 класі