З двох міст відстань між якими 1 104 км вийшли назустріч один одному два поїзди Вони зустрілися

через 8 годин Швидкість першго поїзда 80 км/год З якою швидкістю йшов другий поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Бедрань Анастасия.
1)80*8=640(км)- проїхав перший поїзд;
2) 1104-640=464(км)- проїхав другий поїзд;
3)464:8=58(км/год)- швидкість другого поїзда.