Господарка зибрала на присадибний дилянци 24кг помидорив.3 _ 4 цих помидорив вона засолила поривну

у 12 банках.Скильки помидорив господарка поклала в кожну банку?Запиши видповиди у кг и грамив. Раз на 3 роки на кожний квадратний метр винограднику вносять 3 кг доробив.Скильки кг доробив трнба внести на дилянку винограднику прямокутной форми зи сторонами 15м и 50м?

Ответы на вопрос

Отвечает Широких Давид.

1)

24*3:4=18 кг------всього помідорів засолила господарка

18:12=1,5 кг=1 кг 500 г------- помідорів клала господарка у 1 банку

 

2)

15*50=750м^2

750*3=2250 кг потребуется удобрений