Відомо, що MF = 43 см, ME= 26 см, KE =18 см. Знайдіть довжини відрізків MK и EF.


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Ильмир.
43-26=17(см) EF
18+17=35(см) KF
43-35=8(см)MK
Вiдповiдь: вiдрiзок MK=8 сантиметрiв,EF=17 сантиметрiв.