Тик бурышты параллепипед пишиндес хауыздын олшемдери 10 м, 5 м жане 2 м. Онын колемин жане

табанынын ауданын тап.Комектесиниздерши!

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкина Яна.
V=10×5×2=100м куб s=10×5=50м квадрат
Көлемі 100м куб. Ауданы 50м квадрат