Трактор жасайтын зауыт тапсырманың 0.8-ін орындады. Зауыт тапсырманы толық орындауы үшін тағы да 48

трактор шығаруы керек. Зауыт тапсырма бойынша барлығы неше трактор жасауы керек?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушков Сергей.
1-0,8=0,2 
0,8:0,2=4 
48*4=192 
192+48=240 трактор